Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019 - II półrocze

Czcionka:

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019 - II półrocze

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa

Liczba uczniów

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

Uwagi

1.

Halina Drzyzguła-Maciejewska

zajęcia logopedyczne

I

 

piątek

12.00-12.45

310

 

zajęcia logopedyczne

II

 

poniedziałek

12.00-12.45

310

 

zajęcia logopedyczne

III

 

środa

12.00-12.45

310

 

zajęcia logopedyczne

IVa, IVb

 

środa

12.55-13.40

310

 
zajęcia logopedyczne VI 4 wtorek 12.00-12.45 310  

zajęcia logopedyczne

Va, Vb, VII   poniedziałek 13.50-14.35 310  

2.

Irena Jurczak

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

I, II

 

środa

12.00-12.45

207

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

III

 

poniedziałek

12.55-13.40

207

 

3.

Aneta Zadroga

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

VII

 

poniedziałek

13.50-14.35

107

 
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne VII, VIIIa   poniedziałek 14.45-15.30 107  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Va   środa 12.00-12.45 308  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Vb   środa 12.55-13.40 309  

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

VI

 

środa

13.50-14.35

309

 
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne IVa, IVb   piątek 12.00-12.45 309  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne VI   piątek 12.55-13.40 309  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne VIIIb   piątek 14.45-15.30 310  
zajęcia rewalidacyjne VI 1

środa

piątek

14.45-15.30

13.50-14.35

309

310

 

4.

Edyta Mrówka

zajęcia rewalidacyjne

IV a

1

wtorek

czwartek

13.50-14.35

12.55-13.40

310

310

 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

I, II

 

poniedziałek

12.55-13.40

108

 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

II

 

wtorek

12.55-13.40

108

 
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne III   wtorek 12.00-12.45 108  
zajęcia socjoterapeutyczne I, IVa, Va, Vb   poniedziałek 13.50-14.35 108  
zajęcia socjoterapeutyczne VI, VIIIb   piątek 12.55-13.40 310  

5.

Teresa Pisiak

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

VIIIa, VIIIb, VII

 

czwartek

14.45-15.30

309

 

6.

Elżbieta Ptak

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

IVa, Va, Vb

 

środa

13.50-14.35

307

 
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki VI, VII   środa 14.45-15.30 307  

7.

Alicja Zdankowska

zajęcia rewalidacyjne

IVa

1

piątek

czwartek

12.55-13.40

12.00-12.45

201

201

 

zajęcia rewalidacyjne VIIIb 1

środa

piątek

12.55-13.40

10.55-11.40

201

201

 
8. Dorota Klimek zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego IVa, Va, Vb   czwartek 12.55-13.40 204  
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego VI   czwartek 13.50-14.35 204  
9. Maria Żelazna zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego VII, VIIIb   poniedziałek 14.45-15.30 206  

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lipiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny