Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nauczyciele

Czcionka:

KADRA PEDAGOGICZNA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela – stopień awansu zawodowego

Prowadzone zajęcia

1.

mgr Wioletta Aniśko

nauczyciel dyplomowany

Biblioteka
2.

mgr Agnieszka Bazylewicz

nauczyciel dyplomowany

Muzyka

Zajęcia świetlicowe

Wychowanie fizyczne

Zajęcia rekreacyjno-zdrowotne

3.

mgr Barbara Boć

nauczyciel dyplomowany

Plastyka
4.

mgr Marta Chmielewska

nauczyciel mianowany

Zajęcia wspomagające

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia logopedyczne

5.

mgr Edyta Cwalina

nauczyciel dyplomowany

Wiedza o społeczeństwie
6.

mgr Magdalena Darmetko

nauczyciel dyplomowany

Język niemiecki

Wychowanie do życia w rodzinie

Geografia

Zajęcia świetlicowe

7.

mgr Halina Drzyzguła-Maciejewska 

nauczyciel dyplomowany

Edukacja wczesnoszkolna

 

8.

mgr Milena Góralczyk

nauczyciel stażysta

Edukacja przedszkolna

9.

mgr Urszula Góralczyk 

nauczyciel dyplomowany

Religia

10.

mgr Irena Jurczak 

nauczyciel dyplomowany

 

11.

mgr Dorota Klimek

nauczyciel dyplomowany

Język polski

12.

mgr Alina Konopka 

nauczyciel dyplomowany

Edukacja przedszkolna

13.

mgr Janusz Kleczyński

nauczyciel dyplomowany

Technika

Wychowanie fizyczne

Edukacja dla bezpieczeństwa

Zajęcia rekreacyjno-zdrowotne

14.

mgr Beata Krystowczyk

nauczyciel stażysta

Edukacja wczesnoszkolna

15.

mgr Wojciech Kurek

nauczyciel kontraktowy

Religia

16.

mgr Marzena Makowska-Boryszewska

nauczyciel dyplomowany

Historia

17.

mgr Edyta Mrówka

nauczyciel dyplomowany

Edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia socjoterapeutyczne

18.

mgr Katarzyna Muzyk

nauczyciel stażysta

Zajęcia wspomagające

Zajęcia rewalidacyjne

19.

mgr Wioletta Odachowska

nauczyciel dyplomowany

Zajęcia świetlicowe

Wychowanie fizyczne

Zajęcia rekreacyjno-zdrowotne

20.

mgr Teresa Pisiak

nauczyciel dyplomowany

Matematyka

21.

mgr Barbara Pisowocka

nauczyciel dyplomowany

Edukacja przedszkolna

22.

lic. Elżbieta Ptak

nauczyciel dyplomowany

Matematyka

Fizyka

23.

mgr Marta Rafałowska

nauczyciel stażysta

Edukacja przedszkolna

24.

mgr Alina Skrodzka

nauczyciel dyplomowany

Edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

25.

mgr Danuta Skrodzka

nauczyciel dyplomowany

 

26.

mgr Marzena Stankiewicz

nauczyciel dyplomowany

Język angielski

27.

mgr Dorota Szymańska-Sobieska

nauczyciel dyplomowany

Informatyka
28.

mgr Edyta Śmiarowska

nauczyciel kontraktowy

Biologia

Chemia 

Przyroda

29.

mgr Anna Święczkowska

nauczyciel dyplomowany
 

Matematyka

Informatyka

30.

mgr Monika Tarnacka

nauczyciel kontraktowy

Edukacja przedszkolna
31.

mgr Ewelina Wojewoda

nauczyciel kontraktowy

Psycholog
Zajęcia rewalidacyjne
32.

mgr Karolina Wróbel

nauczyciel dyplomowany

Język angielski

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

33.

mgr Alicja Ewa Zdankowska

nauczyciel dyplomowany

Pedagog

Doradztwo zawodowe

Zajęcia rewalidacyjne

34.

mgr Maria Żelazna

nauczyciel dyplomowany

Język polski

Historia

 

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Kwiecień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny