Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2019/2020 - II półrocze

Czcionka:

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2019/2020 - I półrocze

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Klasa

Liczba uczniów

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

Uwagi

1.

Marta Chmielewska

zajęcia logopedyczne

przedszkole

4

poniedziałek

11.50-12.35

310

 
zajęcia logopedyczne przedszkole 2 czwartek 11.50-12.35 310  

zajęcia logopedyczne

I A

4

środa

11.50-12.35

310

 
zajęcia logopedyczne I B 4 wtorek 11.50-12.35 310  

zajęcia logopedyczne

Ia i III

4

wtorek

12.45-13.30

310

 

zajęcia logopedyczne

IV, Va,Vb i VIb

4

poniedziałek

13.40-14.25

310

 

zajęcia logopedyczne

VII  3 poniedziałek 14.35-15.20 310  

2.

Karolina Wróbel

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

IV i Va

5

czwartek

13.40-14.25

306

 
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne IV i VIII 5 poniedziałek 12.45-13.30 306  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne IV, Vb i VII 5 poniedziałek 13.40-14.25 306  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne VIa i VIb 5 wtorek 13.40-14.25 306  

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

VI b

5

czwartek

12.45-13.30

306

 
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne VII 5 wtorek 14.35-15.20 306  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne VIII 4 poniedziałek 14.35-15.20 306  

3.

Edyta Mrówka

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  III 2 czwartek 12.45-13.30 310  
zajęcia socjoterapeutyczne Ia, IV,  Va,VIa, i VII 5 poniedziałek 13.40-14.25 108  
4. Alina Skrodzka zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Ia, Ib i II 4 poniedziałek 12.45-13.30 206  
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne III 4 piątek 11.50-12.35 206  

5.

Anna Święczkowska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

VII

7

środa

10.55-11.40

309

 
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki VIII 5 poniedziałek 12.45-13.30 309  

6.

Elżbieta Ptak

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

IV i Va

7

piątek

12.45-13.30

307

 
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki VIa i VIb 8 poniedziałek 12.45-13.30 307  

7.

Alicja Zdankowska

zajęcia rewalidacyjne

Va

1

poniedziałek

środa

10.55-11.40

13.40-14.25

201

201

 

zajęcia rewalidacyjne VII 1

poniedziałek

wtorek

11.50-12.35

14.35- 15.20

201

201

 
8. Katarzyna Muzyk zajęcia rewalidacyjne Va 1

czwartek

piątek

9.50-10.35

12.45-13.30

310

310

 
9. Ewelina Wojewoda zajęcia rewalidacyjne III 1

poniedziałek

piątek

13.40-14.25

12.45-13.30

   
10. Dorota Klimek zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego VII i VIII 7 poniedziałek 13.40-14.25 204  
11. Maria Żelazna zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego IV 5 środa 12.45-13.30 301  
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego VIa i VIb  7 wtorek 12.45-13.30 301  

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Maj 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny