Dowóz uczniów w roku szkolnym 2016/2017
Przywozy uczniów do szkół od 1 września - rok szkolny 2016/17 | ||
Godzina odjazdu | Kierunek | Kierowca |
Przywozy | ||
06:45 | Kołaki Strumienie/6:50/, Kołaki Wietrzychowo/6:53/, Rogienice Piaseczne/6:55/, Rogienice Wypychy/6:58/, Rogienice Wielkie/7:00/uczniowie do SP Rogienice Wielkie i Gimnazjum | Autobus - p. Marek Kućko |
06:30 | Kąty Kolonie 6:37,uczniowie do SP Kąty i Gimnazjum, Ruda Skroda/sołtys/6:50/,- uczniowie do SP Kąty i Gimnazjum: Cwaliny Duże /7:35/ do SP Kąty | p. Zdzisław Poloński |
06:30 |
Kąty /6:38/, Cwaliny Duże/6:43/, Cwaliny Przybudówka/6.45/, Cwaliny Małe/6:50/, Mściwuje/6:52/, Popki/7:10/, Drożęcin /7:18/,Nagórki/7:25/, Chludnie Przybudówka/7:30/,Śmiarowo/ 7:37/Chludnie, Włodki/7:40/ ( uczniowie do SP Kąty, SP Chludnie i do Gimnazjum, Józefowo/7:50/, Budy Kozłówka/7:53/
|
Autobus PFRON - p. Michał Połoński |
07:10 | Korzeniste /7:15/, Zalesie/7:22/ – uczniowie do SP Mały Płock i Gimnazjum | Autobus – p. Marek Kućko |
07:20 | Krukówka/7:30/, Rakowo Stare/7:35/, Rakowo Nowe/7:40/, Wygrane/7:50/,Budy Kozłówka/ 7:52/- uczniowie do SP Mały Płock i Gimnazjum | Autobus – p. Marek Kućko |
Odwozy uczniów ze szkół od 1 września rok szkolny 2016/17 |
||
Godzina odjazdu | Kierunek | Kierowca |
Odwozy | ||
12:45 |
Józefowo - Kołaki Strumienie – Kołaki Wietrzychowo – Rogienice Piaseczne- Budy Kozłówka-Mściwuje- Cwaliny Małe
|
Autobus PFRON – p. Michał Połoński |
12:30 |
Popki /z SP Mały Płock/-Nagórki, Drożęcin , Chludnie Przybudówka , Popki/ z SP Chludnie / |
p. Zdzisław Połoński |
12:45 |
Zalesie-Krukówka-Korzeniste-Rakowo Stare-Rakowo Nowe- Wygrane Budy Kozłówka
|
Autobus -P. Marek Kućko |
13:25 |
Rogienice Piaseczne / z SP Rogienice Wielkie/
|
p. Zdzisław Połoński |
13:35 |
Zalesie-Krukówka-Korzeniste-Rakowo Stare-Rakowo Nowe- Wygrane Budy Kozłówka-Kołaki Strumienie-Kołaki Wietrzychowo
|
Autobus -P. Marek Kućko |
14:25 |
Budy Żelazne-Józefowo- Mściwuje- Kąty- Ruda Skroda- Rudka Skroda- Cwaliny Duże / z SP Kąty/- Cwaliny Małe
|
Autobus – PFRON - p. Michał Poloński |
14:25 |
Zalesie-Krukówka -Korzeniste-Rakowo Stare-Rakowo Nowe- Wygrane- Budy Kozłówka-Popki
|
Autobus – p. Marek Kućko |
14:20 14:45 |
Kąty Kolonie -Ruda Skroda-Rudka Skroda uczniowie SP Kąty i Gimnazjum)
|
p. Zdzisław Połoński |
15:10 |
Popki-Chludnie-Nagórki – Drożęcin -Cwaliny Małe-Cwaliny Duże, Mściwuje-Kąty-Ruda Skroda , Cwaliny Duże
|
Autobus PFRON - p. Michał Połoński |
15:10 | Kołaki Strumienie – Kołaki Wietrzychowo – Rogienice Piaseczne – Rogienice Wielkie, Budy Kozłówka – Wygrane – Rakowo Nowe – Rakowo Stare – Korzeniste – Krukówka – Zalesie | Autobus – p. Marek Kućko |